Navigace

Obsah

Aktualizace mimořádného opatření

Typ: ostatní
Vzhledem k již dostatečné personální kapacitě Pečovatelská služba Rokytnice v O.h. ruší některé dočasně uvedené omezení vydané 11.3. Od 16.3. budeme poskytovat provádění osobní hygieny ve středisku osobní hygiena ( koupelna v PS). Veškeré pečovatelské úkony ( netýká se to mytí schodů na sídlišti) budou poskytovány v navýšeném hygienickém režimu, aby nebylo ohroženo zdraví uživatelů,pečovatelek a dalších osob.Vstup do domácnosti bude minimalizován na nezbytně nutnou dobu. S každým uživatelem bude provedeno individuální přehodnocení podpory - nezbytnost provádění úkonů.
I nadále žádáme rodiny, aby nám pomohly postarat se o své seniory, aby se možnost nákazy u našich uživatelů a dalších osob minimalizovala. Jsou žádoucí i informace o podezření na možnou nákazu, abychom neprodleně vyhodnotili situaci a provedli preventivní opatření při poskytování služby.
Pečovatelky budou pravidelně zjišťovat a vyhodnocovat aktuální situaci u každého uživatele, aby byly zajištěny životně a zdravotně nezbytné potřeby.


Vytvořeno: 15. 3. 2020
Poslední aktualizace: 15. 3. 2020 14:13
Autor: Správce Webu